Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

ORLEN Olimpiada

ORLEN Olimpiada 2016

Już 11 czerwca na płockich arenach sportowych odbędzie się trzecia edycja ORLEN Olimpiady, wydarzenia skierowanego do wszystkich pracowników Grupy ORLEN, zarówno tych aktywnie uprawiających sport, kibiców, jak również ich rodzin. Po raz kolejny pracownicy Koncernu będą mogli spróbować swoich sił w rozgrywkach sportowych lub dopingować swoich kolegów.
 
Dyscypliny, w których będziemy rywalizować w tym roku to: żeglarstwo, bieg, kolarstwo, piłka nożna, piłka siatkowa, siatkówka plażowa, tenis stołowy, karting, koszykówka. Sięgając do wartości nieodłącznie wiążących się ze sportem – rywalizacji w duchu uczciwości i szacunku, zgodnej z zasadami fair play – jednocześnie chcemy nawiązać do Naszych Wartości – Odpowiedzialności, Rozwoju, Ludzi, Energii i Niezawodności.
11 czerwca poznamy najlepszych z najlepszych w Grupie ORLEN. Najlepsi staną na podium, a na wszystkich czekać będzie szereg ciekawych atrakcji – każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.
Po rozgrywkach sportowych, następnego dnia, w niedzielę 12 czerwca zaprosimy wszystkich na dzień pełen atrakcji z okazji Dnia Chemika – o szczegółach będziemy informować już wkrótce.
 
A już dziś wszystkich chętnych, sportowców amatorów i zawodowców, zachęcamy do zgłaszania udziału w zawodach sportowych ORLEN Olimpiady.
Szczegółowe informacje o wydarzeniach, zarówno ORLEN Olimpiady jak i Dnia Chemika niebawem w mediach korporacyjnych.

do góry