Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

ORLEN Olimpiada

ORLEN Olimpiada 2015

ORLEN Olimpiada to projekt skierowany do wszystkich pracowników Grupy ORLEN, zarówno tych aktywnie uprawiających sport, kibiców, jak również ich rodzin. Już 13 i 14 czerwca na płockich arenach sportowych odbędzie się druga edycja ORLEN Olimpiady. Po raz kolejny wszyscy pracownicy z Koncernu będą mogli spróbować swoich sił zarówno w rozgrywkach sportowych, jak również kibicować, czy też uczestniczyć w piknikach integracyjnych.

Dyscypliny, w których będziemy rywalizować w tym roku to: żeglarstwo, bieg, kolarstwo, piłka nożna, piłka siatkowa, siatkówka plażowa, tenis ziemny i tenis stołowy, karting, koszykówka, ale Organizatorzy przygotowali też nową dyscyplinę – lekkoatletykę(trójbój lekkoatletyczny – bieg na 60 m, pchnięcie kulą, skok w dal).

Przypominamy, że głównym celem ORLEN Olimpiady jest zbudowanie nowej jakości w integracji społeczności Grupy ORLEN. Sięgając do wartości nieodłącznie wiążących się ze sportem – rywalizacji w duchu uczciwości i szacunku, zgodnej z zasadami fair play – jednocześnie chcemy nawiązać do Naszych Wartości – Odpowiedzialności, Rozwoju, Ludzi, Energii i Niezawodności. Wartości te budują na co dzień Koncern, który my wszyscy, wspólnie tworzymy.

13 czerwca poznamy najlepszych z najlepszych w Grupie ORLEN, przygotowane atrakcje dla różnych grup wiekowych, a także ciekawa część koncertowa z pewnością dodatkowo podniosą poziom wydarzenia. ORLEN Olimpiada 2015 zapowiada się ciekawie, Organizatorzy szykują niespodzianki, dlatego zachęcamy wszystkich sportowców do rozpoczęcia przygotowań, wkrótce rusza rekrutacja, o której będziemy informować naszych pracowników na bieżąco za pośrednictwem naszych mediów korporacyjnych.

Organizatorzy ORLEN Olimpiady


do góry