Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości

Dyscypliny sportowe

E-SPORT
 
 “Po prostu nie lubię przegrywać, nie lubię przegrywać, kropka. Nawet jeżeli jest to FIFA” Raheem Sterling – angielski piłkarz grający na pozycji skrzydłowego w klubie Manchester City, reprezentant Anglii w piłkę nożną.
 
E-Sport – kolejna z nowych dyscyplin podczas ORLEN Olimpiady 2019. Od kilku lat E-Sport zyskuje na popularności w Polsce, prężnie przyciągając rzesze Uczestników na turnieje. PKN ORLEN obserwując trendy postanowił dołączyć E-Sport do grona jedenastu dyscyplin ORLEN Olimpiady 2019.

Zawody odbędą się 8 czerwca 2019 r. w strefie piknikowej Dni Chemika. Do gry zostanie wyznaczony specjalny namiot, w którym znajdować się będą kioski z konsolami XBOX. Rozgrywki turniejowe przeprowadzone będą wyłącznie na podstawie gry FIFA19 EA Sports. Zawodnicy zmierzą się w pojedynkach 1 na 1, przechodząc fazy eliminacji oraz fazę pucharową. Dyscyplina rozgrywana będzie bez podziału na kategorie mężczyzn i kobiet, a także bez podziału na kategorie wiekowe pośród Pracowników GK ORLEN. Czas jednej rozgrywki to 2 połowy po 5 minut każda.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Turnieju E-Sport (FIFA19), aby poznać więcej szczegółów organizacyjnych i zasad przeprowadzenia Zawodów.

 
HARMONOGRAM
 
 
 
 

do góry